top of page

לקוחות מספרים

להקת "בקרוב אצלך" להקה פשוט מעולה. כל סגנון שביקשנו מהם לנגן הם ניגנו (וניגנו אותם טוב) - חסידי, רוק, דיסקו, ג'אז, עברי, לועזי, אתני, עכשווי, שנות השישים ועוד. לפני החתונה ישבנו עם טל הגיטריסט והחלטנו על השירים והסגנונות שאנחנו רוצים. כל מה שביקשנו קיבלנו, הם לא אכזבו לרגע. לא רק שביקשנו שירים שהם לא ניגנו בעבר אלא הם עודדו את זה. הם ביקשו שניתן להם רעיונות חדשים לשירים שינגנו. רואים שהם נהנים מהעבודה שלהם ובהחלט שומעים את זה. הם משדרים שכיף להם לנגן וזה ממש מוסיף לאווירה. קיבלנו אינספור מחמאות על הלהקה ועל השירים שניגנו. לא היה בן אדם אחד באולם שלא החל לנוע ולרקוד. וכמובן החופה הייתה יפהפייה ומרגשת. היה עדין, מקצועי ומכובד בדיוק כפי שרצינו. תודה רבה ללהקת "בקרוב אצלך" על השמחה הגדולה שיצרתם והבאתם לנו לחתונה!

 

אין ספק שבקרוב אצלך הרימו לנו את האירוע.היה לנו מדהים לראות שכל הקהל (וממש כולו- בלי הבדלי דת, גיל, מין וגזע:) רקדו בטירוף עד הרגע האחרון.הקהל שלנו היה מגוון-צעירים ומבוגרים, דתיים,חילונים ומה שביניהם וכלם התחברו למוזיקה ולא הצליחו להישאר על הכיסא..בסוף החתונה הרבה אנשים פנו אלינו ולא הבינו למה זה כבר נגמר..רצו עוד!

 

אסתי ועקיבא

דפנה ונח

שולי

להקה מצוינת שהתאימה עצמה לקהל שלנו- שכלל יותר חילונים מדתיים. הטעם המוזיקלי המצוין שלהם הפך את הסיפור לפשוט וקל- ידענו שניתן לסמוך עליהם!כל התהליך איתם (בחירת שירים, בחירת הרכב, תשלום וכו') היה יעיל, נעים ונחמד.. קיבלנו אינספור מחמאות!ממליצים בחום!!

 

אופיר ועדי

טל ויפתח היקרים,

עכשיו אחרי שהתאוששנו מהטירוף של הימים האחרונים, אנחנו יכולים להתפנות להגיד תודה לאנשים שעזרו לנו. רצינו להגיד תודה ענקית לכם ולכל הלהקה! היה לנו הכי כיף איתכם בעולם, הייתם מעולים, קראתם את הקהל ועזרתם לנו לשמור על אנרגיות מדהימות ברחבה!!

תודה על הכל!

מקווים שגם אתם נהנתם בערב!

המון תודה!

אופיר ועדי

 

לטל היקר, 
עכשיו אחרי שנרגענו מהחתונה,  התמקמנו והתחלנו שנה חדשה,  רצינו לומר תודה רבה על ערב נפלא,  עם שירים מענגים. 
בהחלט ידענו שעשינו בחירה נכונה כשבחרנו בכם. 
ידעתם מתי לסלסל בקצב התימני, ומתי לפרוט על מיתרי הלב האשכנזי בנעימות ובכוונה. מתי לקרוע את הרחבה עם מוזיקה ישראלית שכולם אוהבים ומתי לפצוח בריקודי עם עם צעדי ההורה המוכרים.

תמשיכו לשמח חתנים וכלות ומי יתן וה' ישלם שכרכם.

שולי

שנהב וחובב

ללהקת בקרוב אצלך האדירים! רצינו להודות לכם על המוזיקה המטורפת שהרמתם לנו בחתונה! קיבלנו מלא מחמאות על המוזיקה, לא רצינו להפסיק לרקוד! וגם חצי שנה אחרי ממשיכים לשאול אותנו עליכם. היה לנו קהל מעורב, דתיים וחילונים, והצלחתם להתאים את המוזיקה בצורה מעולה. איזנתם ממש טוב בין סבבי הריקודים השונים שביקשנו וסגנונות המוזיקה המגוונים, וזה היה בדיוק בדיוק מה שרצינו. בעזרתכם למדנו שבחתונה, אלו שעושים את העבודה טוב, הם אלו שפשוט מרימים לך את האירוע בלי שאתה בכלל צריך להתעסק או לדאוג. ואכן כך הייתם - יכולנו לסמוך עליכם בעיניים עצומות מהרגע בו דיברנו וסיכמנו, ולאורך כל החתונה, מהליווי לחופה ועד התו האחרון ברחבת הריקודים. תודה תודה תודה, ושתמשיכו לשמח עוד זוגות רבים!!

 

משה ונגה

bottom of page